K meninám

Najlepšie citáty, rozprávky, vtipy, sms priania, optické ilúzie, oznamká.

Fit-Life.sk - Športová výživa

Meno dnes sa tvoje slávi, nech si dlho pekný, zdravý, to ti želám v tejto správe, ved na teba myslím práve.

Na meniny na tvoj noštek posielam Ti sladký božtek. Aby sa ti dobre žilo, po čom túžiš, vyplnilo. Nech sa Ti splní každý sník, nech pri Tebe stojí anjelik.

Už je k sviatku Tvojho mena vinšovačka pripravená.Krásne slová, krásne dary, nech sa Ti vždy dobre darí. V láske, šťastí život uži, zdravie stále nech Ti slúži.

Vysoko si cením, že sa môžem na den menín, ako býva dobrým zvykom, pridat k tvojim vinšovníkom.

Nech Tvoje srdce nepocíti nikdy lásky klam, to Ti prajeme k dnešným meninám.

Láska je kvietok,ktorý v poli rastie.Ten,kto ho odtrhne má velké štastie.Ja ten kvietok zo srdca Ti dám a prajem Ti všetko najlepšie k meninám!

Miesto kvetu vo váze, sex, chlapov a peniaze. Na každý den kôli srande, aspon jedno malé rande. Na každú noc miesto spania, 10 hodín milovania. Vsetko naj k meninam!

K tvojim narodeninám ti želám všetko, všetko zlé …aby ta obchádzalo a aby sa ti už nikdy nepostavil …zlý clovek do cesty.

Tvoj život nech je plný šťastia, zdravia, dobrých ľudí, nech Ta láska ráno budí. Nech je s Tebou koho ľúbiš, maj vždy všetko po čom túžiš.

K meninám Vám želáme vela štastia, zdravia, nech Vás všetci nepriatelia miesto sporov zdravia, správnu duše pohodu, dobré vínko, nie vodu, vtácie spevy, krásne kvety, dobré jedlá bez diéty, vela krásnych spevu tónov, radost z práce, štastný domov.

Nech ta zivot po stastných cestach unasa, kazdy den nech radost a pohodu prinasa a kazda chvila nech spokojmostou hreje, to zelam k meninam Tvojim milym!

Šampanské si nalejeme a meniny oslávime. K Tvojmu sviatku všetko naj, nech na zemi máš len raj. Na ludí sa nehnevaj, života si užívaj. To Ti zo srdca praje…

Do rúk ti vkladam ružicku,nech poteší ti dušicku.Dnes zapriat by som ti chcela,zdravia,štastia,lásky vela,vela.Starost nech sa všetka zruší,nech nastane ti pokoj v duši.Láska nech ta stále hreje,nech ti nikdy smutno nieje.Všetko naj.

Prajem ti všetko,co môžem priat,nech máš svoju lásku komu dat,nech ta má niekto velmi rád.Prajem ti rozum,co v núdzi poradí,ruku co v žiali pohladí a hlavne priatela,co nikdy nezradí.

Prajem Ti to, co clovek najviac potrebuje – zdravie, to, co clovek márne hladá – štastie, a to, bez coho sa nedá žit – lásku.

Horúcu lásku, nádherný sen, nehu, lásku štastie len. Pomoc rukou po ruke dat, prijat ich s láskou a s láskou aj dat. Rád nech ta má každý, nie iba dnes ale navždy

Nie som žiadny básnik, co píše básne, nie som ani maliar, ktorý maluje krásne, som len clovek, ktorý ta má rád, a chce ti zdravie, štastie, lásku zaželat. Všetko najlepšie!

K meninám Ti prajem takú žensku, ktorá by ta pocúvala, žeby dobré koz… telo mala, žeby sa vášnivo bozkávala, žeby ta milovala, k tomu ferari na lúke, peneži v ruke.

Vela úsmevu na tvári, slniecka, co Ta rozžiari, ružu do ruky, v kolácoch vela múky, do vrecka peniažky, tvár bez vyrážky, perfektného chlapa, na topánkach málo blata, ku káve sladký keks a hlavne kvalitný… život!

Nech láska sprevádza Ťa svetom, nech Tvoj úsmev podobá sa kvetom, nech sa Ti splní každý sen, len to Ti k meninám popriať chcem.

Posepkal mi mali skriatok ze mas dneska pekny sviatok tak ti teda zazelam vsetko naj k tvojim dnesnym meninam.

K meninam sa vselico zela, dobre, pekne, ba i vela, no ja ti chcem zo srdca len priat, aby si sa mohol/mohla v zivote len smiat, zdravie, stastie, lasku a usmiatu tvar, pre teba len ten najkrajsi dar.

Na meniny na tvoj nostek, posielam ti sladky boztek. Aby sa ti dobre zilo po com tuzis vyplnilo. Nech sa ti splni kazdy snik nech pri tebe stoji anjelik.

Všetko najlepšie k Tvojim meninám, dnes z lásky ti kytičku posielam. Posielam ti aj úsmev krehký, maličký, a s ním aj tisíc bozkov do krabičky.

Dnes je sviatok tvojho mena, nech je fľaša otvorená, nech sa víno leje potokom, nech ťa láska sprevádza životom.

Nech ruže na ceste sypú sa, nech každé tvoje želanie splní sa. Všetko najlepšie.

Tvoje meno je v kalendári, tak nech sa Ti vždy všetko darí. Pekný kvietok, dúšok vína, nech Ti sviatok pripomína. Šťastie, zdravie, lásky veľa to Ti dnes zo srdca želám.

Nech Ti život splní všetky tvoje nádeje, nech sa šťastie na teba denne usmeje, nech nikdy nepoznáš bolesť ani klam, to všetko ti prajem k dnešným meninám!

K Tvojim dnešným meninám, želám Ti, nech nie si sám, nech Ťa radosť v duši plní, nech sen sa Ti každý splní, nech Ťa smútok obchádza, nech Ťa život nezrádza.

Hádam je ti celkom jasné, že ti želám všetko krásne, veľa zdravia, šťastíčka, sladké bozky na líčka.

Meno dnes sa tvoje slávi, nech si dlho pekný, zdravý, to ti želám v tejto správe, veď na teba myslím práve.

Prekrásne meniny, ako tie kvetiny, šťastia plný les, želám Ti dnes.

Posielam Ti, zlatko, kvetinky, pretože práve dnes máš meninky. Všetko najlepšie!

Posielam Ti ružičku plnú lásky, teším sa, že pohladím Ti vlásky. Dnes je deň, keď meniny sláviš, preto dúfam, že so mnou ho stráviš.

Veľa zdravia, šťastia, lásky, žiadne starosti, žiadne vrásky. Radosť z vnúčat, z rodiny, prajem krásne meniny.

Prajem Ti to, čo najviac potrebuješ – zdravie, to, čo stále hľadáš – šťastie, a to, bez čoho sa nedá žiť – lásku.

Povedali mi noviny, že máš dnes meniny, tak ti prajem k tvojmu sviatku, veľa šťastia, málo zmätku, nech ťa v srdci šťastie hreje, to ti (meno odosieľateľa) úprimne praje.

Túto báseň pre Kamila, napísala jeho milá, s prianím krásnej budúcnosti, plnej šťastia a radosti.

Žltých kvetov plnú náruč k Tvojmu sviatku chcem Ti dať, veľa zdravia, veľa šťastia, veľa lásky k tomu priať.

Zlatko, tvoje meno skrýva lásku, prajnosť a šťastie. Nech tá vlastnosť stále živá v tebe ešte dlho rastie.

Prichádzam dnes na deň menín, s mojím skromným pozdravením, s prianím zdravia v ďalšom žití, bez búrok a vlnobití.

Všetko dobré k Tvojmu sviatku, prijmi moje želanie, nech Ti šťastie, zdravie, láska nablízku vždy zostane!

Oslavuj svoje meniny, avšak pozor daj! Alkohol je zákerný, prajem Ti všetko naj.

Ja Ti prajem na Tvoj sviatok, aby ťa čert nevzal v piatok. Aby ťa vzal v sobotu, za tú Tvoju dobrotu.

Ponad našu strechu, letí holub sivý, dnes je tvojho mena, nech ťa Pán Boh živí.

Tvoje meno dnes žiari, práve si ho predčítam. Napísané je v kalendári, všetko najlepšie k meninám!

Vysoko si, (meno), cením, že sa môžem na deň menín, ako býva dobrým zvykom, pridať k Tvojim vinšovníkom.

Vyrástla ruža v deň Tvojho mena a v mojom srdci je zasadená. Ružičku každý deň zalievam a len na Teba pri tom myslievam.

Veselý chrobáci v tráve tlieskajú radosťou práve, že sviatok dnes sláviš, tak nech sa dobre bavíš.

Prichádzam dnes na deň menín s mojím skromným pozdravením, s prianím zdravia v ďalšom žití, bez búrok a vlnobití. S ním sa spája prosba vrúcna, aby ti aj do budúcna Boh dal hojnosť milosti, veľa šťastia, radosti.

Nadišiel deň v roku jediný, keď oslavuješ meniny, zdravie nech ti stále slúži, a srdce má, po čom túži.

Nepoznáme túžby tvoje, nevieme, čo k meninám ti dať, Prajeme ti však šťastie, zdravie, to jediné, čo život môže dať.

Nech ti hviezda lasky svieti, nech ti stastie v naruc leti, nech ti laska srdce hreje, nech ti smutno nikdy nieje. Vela ruzi ziadne trne nech sa stastie k tebe hrnie. Vsetko naj k meninkam…

Prajem Ti všetko, čo môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať, nech Ťa má niekto veľmi rád. Prajem Ti rozum, čo v núdzi poradí, ruku čo v žiali pohladí a hlavne priateľa, čo nikdy nezradí.

Láska je ako kvietok , ktorý na záhradke rastie.Ten kto ho odtrhne bude mať nešťastie.Ale ty ten kvietok pestuješ.Na moje pery sladký bozk mi vždy nežne venuješ.Dnes sláviš krásne mená.Zo srdiečka ti prajem zdravie, lásku,pokoj a šťastie,toho ti fakt mocno treba.

Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň, bez starosti žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky, všetko len to najlepšie k tvojim meninám.

K meninám Vám želáme vela štastia, zdravia, nech Vás všetci nepriatelia miesto sporov zdravia, správnu duše pohodu, dobré vínko, nie vodu, vtácie spevy, krásne kvety, dobré jedlá bez diéty, vela krásnych spevu tónov, radost z práce, štastný domov.

K meninám sparávičku, poobede flaštičku, na večeru veľa pús a v posteli orgazmus :D….všetko naj!…

Dnes máš krásny deň, nech sa ti splní každý sen, sen o ktorom snívaš každý deň, deň o ktorom snívaš celý život, nemôžeš lietať nie si pilot, ale snívať môže každý, nech máš krásne meniny a život plný snov Ti zo srdca vinšujem ako Ťa veľmo milujem.

Ahoj,

k meninám Ti želám vela štastia, zdravia, nech Ťa všetci nepriatelia miesto sporov zdravia, správnu duše pohodu, dobré vínko, nie vodu, vtácie spevy, krásne kvety, dobré jedlá bez diéty, vela krásnych spevu tónov, radost z práce, štastný domov.

Dnes je sviatok tvojho mena, nech je fľaša otvorená, nech sa víno leje potokom, nech ťa láska sprevádza životom… Všetko najlepšie k meninám želá Magda

Na meniny na tvoj noštek posielam Ti sladký božtek. Aby sa ti dobre žilo, po com túžiš, vyplnilo. Nech sa Ti splní každý sník, nech pri Tebe stojí anjelik.

Do kalendara pozeram, tuto SMS-ku na pamiatku Ti zo srdca posielam, vela stastia, zdravia k Tvojmu sviatku a moju SMS-ku na pamiatku …

Zdravie, šťastie, lásky veľa, nech sa anielik na Teba pozerá a stráži Ťa celý deň, to Ti k meninám priať chcem.

Blahoželám hned tak z rána, hura dnes je Jana. Vela zdravia štastia, lásky želám a nad problémami si hlavu nelám.

Nech ti nikdy smutno nie je, nech ti láska srdce hreje. Veľa ruží, žiadne trne, nech sa k tebe šťastie hrnie. Nech nepoznáš nikdy žiaľ, to ti prajem k meninám.

Čítal/a som noviny, že budeš mať meniny, ja Ti prajem k Tvojmu sviatku, každé ráno pusu sladkú.

Blahoželám Ti v deň menín, s mojim skromným pozdravením, vela šťastia v dalšom žití bez búrok a krupobití želá …

Šampanské si nalejeme a meniny oslávime. K Tvojmu sviatku všetko naj, nech na zemi máš len raj. Na ľudí sa nehnevaj, života si užívaj. To Ti zo srdca praje..

Ži dlho v plnom zdraví, uži všetko, čo Ťa baví. Život dlhý ako sen, to Ti prajem na Tvoj meninový deň.

Tvoje meno v kalendári, tak nech sa Ti všetko darí. Pekný sviatok, dúšok vína, nech Ti sviatok pripomína. Šťastie, zdravie, lásky veľa to Ti dnes zo srdca želám.

Prečítaj si z mojich pier, že si ten, koho milujem. V sladkom víre milovania, pošepkám ti krásne priania. Si pre mňa najlepší, jediný, želám ti nádherné meniny!

Dnes je sviatok tvojho mena, nech je fľaša otvorená, nech sa víno leje potokom, nech ťa láska sprevádza. Všetko naj..

Štebotala myška v tráve, že Ty sviatok sláviš práve. Veľa zdravia, šťastia, lásky a na čele žiadne vrásky!

Čítala som noviny, že máš dneska meniny. Tak Ti prajem k Tvojmu sviatku, na každý deň pusu sladkú, život dlhý ako tunel k tomu chlapca ako cumeľ! Krásne meninky.

Tak tíško ako sen prišiel tvojich menín deň. Oceán zdravia, more lásky, prúd každodennej radosti a veľa úspechov v živote Ti praje…

Nech kvitnú kvety v tvojej tvári, nech v tvojich očkách slnko žiari, nech nepoznáš lásky klam, to ti prajem k meninám!

Tvoje meno v kalendári, tak nech sa Ti všetko darí. Pekný sviatok, dúšok vína, nech Ti sviatok pripomína. Šťastie, zdravie, lásky veľa, to Ti dnes zo srdca želám.

Šampanské si nalejeme a meniny oslávime. K Tvojmu sviatku všetko naj, nech na zemi máš len raj. Na ľudí sa nehnevaj, života si užívaj. To Ti zo srdca praje…

Vyrástla ruža v deň Tvojho mena a v mojom srdci je zasadená. Ružičku každý deň zalievam a len na Teba pri tom myslievam.

K meninám Vám želáme veľa šťastia, zdravia, nech Vás všetci nepriatelia miesto sporov zdravia, správnu duše pohodu, dobré vínko, nie vodu, vtáčie spevy, krásne kvety, dobré jedlá bez diéty, veľa krásnych spevu tónov, radosť z práce, šťastný domov.

K meninám ti prajem takú ženskú, ktorá by ťa počúvala, žeby dobré koz.. telo mala, žeby sa vášnivo bozkávala, žeby ťa milovala.

Meno dnes sa tvoje slávi, nech si dlho šťastná, pekná, zdravá, to všetko ti želám v tejto správe, veď na teba myslím práve.

Nech Ťa život po šťastných cestách unáša, každý deň nech radosť a pohodu prináša a každá chvíľa nech spokojnosťou hreje, to želám k meninám Tvojim milým!

Už je k sviatku Tvojho mena vinšovačka pripravená.

Krásne slová, krásne dary, nech sa Ti vždy dobre darí.

V láske, šťastí život uži, zdravie stále nech Ti slúži.

Nech máš život ako sen,

užívaj si každý deň.

Od starosti žiadne vrásky,

v každej chvíli veľa lásky.

Všetko najlepšie k meninám!

K meninám Vám želáme veľa šťastia, zdravia, nech Vás všetci nepriatelia miesto sporov zdravia, správnu duše pohodu, dobré vínko, nie vodu, vtáčie spevy, krásne kvety, dobré jedlá bez diéty, veľa krásnych spevu tónov, radosť z práce, šťastný domov.

Citala som noviny, ze mas dnes meniny. Preto Ti prajem zdravia, stastia a sily, aby sa Ti vsetky zelania splnili.

K meninám Ti prajem takú žensku,

ktorá by ťa počúvala,

žeby dobré koz… 😉 telo mala,

žeby sa vášnivo bozkávala,

žeby ťa milovala,

k tomu ferari na lúke,

peneži v ruke.

Prajem Ti všetko, čo môžem priať, nech máš svoju lásku komu dať, nech Ťa má niekto veľmi rád. Prajem Ti rozum, čo v núdzi poradí, ruku co v žiali pohladí a hlavne priateľa, čo nikdy nezradí.

Prajem Ti to, čo človek najviac potrebuje – zdravie. To, čo človek márne hľadá – šťastie. A to, bez čoho sa nedá žiť – lásku.

Do rúk ti vkladam ružicku,nech poteší ti dušicku.Dnes zapriat by som ti chcela,zdravia,štastia,lásky vela,vela.Starost nech sa všetka zruší,nech nastane ti pokoj v duši.Láska nech ta stále hreje,nech ti nikdy smutno nieje.Všetko najkrajsie ti praje —

Su slova, ktore nevyslovime, je bolest, ktoru pretrpime, su lasky, na ktore spominame a priatelia, na ktorych nezabudame. Vsetko najlepsie!

Na meniny na Tvoj noštek posielam Ti sladký božtek. Aby sa Ti dobre žilo, po čom túžiš vyplnilo. Nech sa Ti splní každý sník, nech pri Tebe stojí anjelik.

Prečítaj si z mojich pier, že si ten, koho milujem. V sladkom víre milovania, pošepkám ti krásne priania. Si pre mňa najlepší, jediný, želám ti nádherné meniny!

K meninám Ti prajem takú ženskú, ktorá by ťa počúvala, žeby dobré koz… 😉 telo mala, žeby sa vášnivo bozkávala, žeby ťa milovala, k tomu ferari v garáži.

Čítala som noviny, že máš dneska meniny. Na pamiatku k tvojmu sviatku, chcem ti poslať pusu sladkú, život dlhý ako tunel a frajera ako cumeľ.

Nech máš život ako sen, užívaj si každý deň. Od starosti žiadne vrásky, v každej chvíli veľa lásky. Všetko najlepšie k meninám!

Prajem Ti to, čo človek najviac potrebuje – zdravie, to, čo človek márne hľadá – šťastie, a to, bez čoho sa nedá žiť – lásku.

Prajem Ti zdravia, šťastia dosť, nech slniečko Ti svieti pre radosť, nech máš všetko čo chceš mať, nech nestratíš chuť sa smiať. Prajem Ti všetko naj k meninám.

Najlepší z najlepších!

Powered by Live Score & Live Score App